דלג לתוכן ראשי

עובדי הרשות

מנכ"ל
אייל שני
 Eyal@rncarmel.co.il

עוזרת מנכ"ל
מור כהן מויאל
Office@rncarmel.co.il

מנהל אגף הנדסה
איתן צנטנר
Eitan@rncarmel.co.il

מנהל אגף כספים
אלי טל
Eli@rncarmel.co.il

מפקח
איתמר לוי
Itamarlevi80@gmail.com

מנהלת מחלקת תכנון ושיתוף ציבור
גפן למל
Gefen@rncarmel.co.il

מנהלת חשבונות
אינאס ג'באר
‏‪Accounting@rncarmel.co.il‬‏

 

הידעת?

כמה רשויות חברות ברשות ניקוז כרמל?

ברשות חברות כ- 15 רשויות מקומיות (ורשויות נוספות בחלקים מזעריים),

דילוג לתוכן